Skimmer do bazéna

SKIMMER

Pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, využívame v našich bazénoch skimmre a trysky renomovaného španielskeho výrobcu.

ČÍTAŤ VIAC
Tryska do bazéna - technológie

TRYSKA

Aby bola dlhodobo zachovaná aj estetická stránka bazéna, naše trysky sú vyrobené z odolného a kvalitného ABS plastu, ktorý je UV stabilný.

ČÍTAŤ VIAC
Dňová výpusť - technológie

VÝPUSŤ

Podobne ako trysky aj dnové výpuste sú vyrobené z ABS plastu odolného voči atmosférickým či chemickým vplyvom počasia na váš bazén.

ČÍTAŤ VIAC
Svetlo do bazéna LED

SVETLO

Biele alebo farebné?Osvetlenie bazénu v noci podčiarkuje jeho krásu a jedinečnosť. U LED farebných svetiel je možno používať diaľkové ovládanie pre zmenu farby.

ČÍTAŤ VIAC
Bazénová filtrácia čerpadlo

FILTRÁCIA

Filtrácia je srdcom  bazénu a preto na nej veľmi záleží. Bezchybné fungovanie filtračného zariadenia vám zabezpečí čistú vodu a pekný vzhľad bazéna.

ČÍTAŤ VIAC
Bazénový protiprúd

PROTIPRÚD

Atraktívny vzhľad, regulácia množstva vzduchu a vody, kvalitný materiál a jednoduchá montáž, to sú atribúty nami dodávaných protiprúdnzch zariadení.

ČÍTAŤ VIAC
Ohrev vody v bazéne

OHREV VODY

Dlhú kúpaciu sezónu vám zabezpečia kvalitné ohrevy od renomovaných výrobcov, ktorá naša spoločnosť dodáva viac než 20 rokov pre naších zákazníkov.

ČÍTAŤ VIAC
Solivácia bazénov technológie

ÚPRAVA VODY

Ak sa nechcete denne venovať sledovaniu kvality vody a starostlivosti o ňu, môžete využiť niektoré zo zariadení na úpravu bazénovej vody.

ČÍTAŤ VIAC
Chémia do bazéna

BAZÉNOVÁ CHÉMIA

Okrem mechanického čistenia vody je potrebné sledovať aj chemické parametre vody. Prostriedky na udržiavanie nezávadnej vody  nájdete v našom e-shope.

ČÍTAŤ VIAC