• Pon - Pia: 8:00 - 16.00
 • + 421-2-4333-7430
 • Skimmer do bazéna

  SKIMMER

  Pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov, využívame v našich bazénoch skimmre a trysky renomovaného španielskeho výrobcu.

  ČÍTAŤ VIAC
  Tryska do bazéna - technológie

  TRYSKA

  Aby bola dlhodobo zachovaná aj estetická stránka bazéna, naše trysky sú vyrobené z odolného a kvalitného ABS plastu, ktorý je UV stabilný.

  ČÍTAŤ VIAC
  Dňová výpusť - technológie

  VÝPUSŤ

  Podobne ako trysky aj dnové výpuste sú vyrobené z ABS plastu odolného voči atmosférickým či chemickým vplyvom počasia na váš bazén.

  ČÍTAŤ VIAC
  Svetlo do bazéna LED

  SVETLO

  Biele alebo farebné?Osvetlenie bazénu v noci podčiarkuje jeho krásu a jedinečnosť. U LED farebných svetiel je možno používať diaľkové ovládanie pre zmenu farby.

  ČÍTAŤ VIAC
  Bazénová filtrácia čerpadlo

  FILTRÁCIA

  Filtrácia je srdcom  bazénu a preto na nej veľmi záleží. Bezchybné fungovanie filtračného zariadenia vám zabezpečí čistú vodu a pekný vzhľad bazéna.

  ČÍTAŤ VIAC
  Bazénový protiprúd

  PROTIPRÚD

  Atraktívny vzhľad, regulácia množstva vzduchu a vody, kvalitný materiál a jednoduchá montáž, to sú atribúty nami dodávaných protiprúdnzch zariadení.

  ČÍTAŤ VIAC
  Ohrev vody v bazéne

  OHREV VODY

  Dlhú kúpaciu sezónu vám zabezpečia kvalitné ohrevy od renomovaných výrobcov, ktorá naša spoločnosť dodáva viac než 20 rokov pre naších zákazníkov.

  ČÍTAŤ VIAC
  Solivácia bazénov technológie

  ÚPRAVA VODY

  Ak sa nechcete denne venovať sledovaniu kvality vody a starostlivosti o ňu, môžete využiť niektoré zo zariadení na úpravu bazénovej vody.

  ČÍTAŤ VIAC
  Chémia do bazéna

  BAZÉNOVÁ CHÉMIA

  Okrem mechanického čistenia vody je potrebné sledovať aj chemické parametre vody. Prostriedky na udržiavanie nezávadnej vody  nájdete v našom e-shope.

  ČÍTAŤ VIAC